ssit

Gry rekreacyjno - sportowe

Boks kangurów - To żart? Ale oczywiście, że nie! Od dzisiaj to najlepsza rozrywka dla małych i dużych ! Wystarczy tyko włożyć kombinezon kangura, rękawice bokserskie oraz kapelusz z mordką i jest się gotowym do świetnej zabawy ! A bokserskie zmagania kangurów to prawdziwa uczta śmiechu dla zawodników i obserwatorów zabawy, i trudno się temu dziwić, bo wygląd bawiących się w "kangurzych skórach" jest wprost uroczy. To nowoczesne urządzenie jest niesamowitym wulkanem emocji, które może podsycać najprawdziwszy komentator boksu, bo Boks kangurów to rozrywka nie dla dwóch, ale co najmniej kilkunastu osób.

Wyścigi na rurze - to bardzo zabawna i widowiskowa konkurencja. Może brać w niej udział 10 osób jednocześnie. Przebiegnięcie choćby 50 metrów, trzymając między nogami rurę o średnicy 55 cm, wcale nie jest takie łatwe. Szczególnie, że tą rurę trzyma pięć osób jednocześnie.

Trzyosobowe -Sprawiają dużo śmiechu nie tylko uczestnikom, ale przede wszystkim widowni. W każdym zespole jest po trzech uczestników, którzy muszą założyć specjalne spodnie, z dodatkowymi szelkami. Cała sztuka polega na pokonaniu pewnego dystansu zanim zrobią to przeciwnicy. Wyścigi w tak uszytych spodniach nie są taką łatwą sprawą. Potrzeba dużego zgrania i koordynacji ruchów, aby "bezboleśnie" przebyć dystans i dobiec do mety.

Taśmy do biegania - Ta atrakcja sprawdza jak zgrana i skoordynowana jest grupa. Można się ścigać nie tylko w linii prostej ale i slalomem.

Organizujemy:

- Gry i zabawy integracyjne
- Zajecia grupowe
- Imprezy plenerowe
- imprezy Firmowe
- Festyny

Zapewniamy:

- Kangury
- rury do skakania
- spodnie trzy-osobowe
- maty
- pachołki
- liny

FilmyWykonanie: Adsolutions | CMS: Quick.CMS Copyright © 2011 SSIT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone