ssit

Zorbing / Kule wodne

https://quberunel.ru/kazahstan-gzhel.html go to site Zorbing - inaczej kula sferyczna. Jej inspirujący wygląd oraz rozmiary 3,5 metra przyciągają uwagę tak bardzo że przechodząc obok musisz się za nią obejrzeć. Dlatego też kula jest idealnym urządzeniem wspierającym akcje promocyjne . Wejdź zapnij się w pasy i potem już czuj się wolny jak kula się toczy.

Ниноцминда купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Валенсия купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kula wodna - po wejściu do wnętrza kuli nadmuchujemy ją i szczelnie zamykamy tak aby wnętrze kuli pozostało suche. Cała sztuka polega na utrzymywaniu równowagi na wodzie, co nie jest łatwe a sprawia dużo radości nie tylko osobom w kuli ale również obserwatorom. Próby utrzymania równowagi w kuli to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych kule można używać na basenach jak i również na akwenach otwartych. Kule przywiązuje się do liny dzięki której w każdej chwili można ściągnąć ja na brzeg.

Obie kule doskonale nadają się do przeprowadzania zajęć integracyjnych np. podczas imprez firmowych czy imprez masowych.

Organizujemy:

- Gry i zabawy integracyjne
- Zajecia grupowe
- Imprezy plenerowe
- imprezy Firmowe
- Festyny

Zapewniamy:

- Aquazorbing
- Zorbing
- Zabezpieczenia (linki poduszki)

Filmy



Wykonanie: Adsolutions | CMS: Quick.CMS Copyright © 2011 SSIT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone